Українка стала чемпіонкою світу з тайського боксу

Українка стала чемпіонкою світу з тайського боксу Фото: Аліса Бажукова (Сторінка дівчини Вконтакті)

У фіналі змагань наша співвітчизниця вже на 30 секунді бою поклала на лопатки спортсменку з Росії

Українка Аліса Бажукова завоювала дві медалі - золоту і срібну - на Чемпіонаті світу з тайського боксу, який пройшов у Таїланді.

Наша спортсменка виступила у фіналі змагань проти росіянки і нокаутувала суперницю вже на 30 секунді бою. Таким чином, 27-річна кременчужанка завоював пояс чемпіона світу у версії напівпрофесіоналів.

"Вибачте, що не кому не сказала, що буду боксувати. Не хотіла наврочити. Але тільки що я нокаутувала росіянку (на 30 секунді першого раунду) і виграла Чемпіонат світу з тайського боксу за версією про-аматори. Моя мрія збулася!" - написала Бажукова на своїй сторінці у ВКонтакте.

А ось в аматорській версії чемпіонату Аліса посіла лише друге місце, програвши бій спортсменці з Португалії.

Зазначимо, що Аліса Бажукова займається тайським боксом лише 4 роки, але вже неодноразово ставала чемпіонкою Полтавщини та України.

Раніше українська гімнастка завоювала три медалі на Кубку світу.