Українка взяла "бронзу" на чемпіонаті Європи

Українка взяла "бронзу" на чемпіонаті Європи Фото: Ольга Харлан (sportarena.com)

Лідер збірної України з фехтування на шаблі обмежилася бронзовою нагородою в особистій першості на змаганнях у Польщі

Українська фехтувальниця Ольга Харлан стала володаркою бронзової медалі на чемпіонаті Європи у польському місті Торуна. Про це повідомляє телеканал "24".

Наша спортсменка вийшла до півфіналу змагань, де, на жаль, поступилася суперниці з Росії Софії Великій з рахунком 13-15.

Оскільки дуель за третє місце регламентом не передбачена, українці дісталася "бронза". Ця медаль стала для Ольги вже сімнадцятої на чемпіонатах Європи.

До речі, українська спортсменка Ольга Харлан виконала гімн України на чемпіонаті "Московська шабля" в Росії.