"Україною править сатана": екс-регіонал відзначився релігійним маразмом на росТБ

"Україною править сатана": екс-регіонал відзначився релігійним маразмом на росТБ
Кадр з відео (YouTube/Росія 24)

Пропагандисти зробили черговий сюжет про нашу країну

Колишній депутат від "Партії регіонів" Володимир Олійник, який втік до РФ, відзначився маразматичним релігійним висловлюванням про Україну на росТБ. За словами втікача, "Україною править сатана". Відповідну заяву він зробив в ефірі російського пропагандистського шоу "Вечір з Соловйовим".

"На мій погляд, Україною править сатана, і керують сатаністи. Всяка влада — від Бога. Але є дві форми: якщо ми обираємо (Господь-Бог не обирає за нас, ми обираємо) порядних, чесних, сумлінних людей, то ця влада як благодать", - заявив він (на відео з 39:30).

"Вона основним принципом своєї діяльності визнає: "Єднайтеся, шукайте компроміс, не сваріться один з одним". Вона намагається знайти гармонію в суспільстві. І є друга форма: коли обирають брехунів, негідників, тих, хто обіцяє і нічого не виконує. І це вже влада як покарання", - продовжив політик- втікач.

"В Україні є такий класичний вираз: "бачили очі, що купували, — тепер їжте, щоб вам повилазило". Грубувато, але це чесно", - додав колишній регіоналівець.

Відео: Олійник на "Вечорі з Соловйовим" (YouTube/Росія 24)

Варто відзначити, що все російське шоу було присвячене релігійному маразму з участю "експертів" і священнослужителя.

Раніше на росТБ Азарова обрали в якості експерта з української мови.

Кремлівські пропагандисти зробили сюжет про новий проект правопису в Україні. В якості експерта був запрошений Микола Азаров - колишній прем'єр-міністр України, який втік до РФ.

До речі, пропагандиста ростб побили в "ДНР" під час прямого ефіру.

Нагадаємо, на ростб відзначилися новим навіженим заявою.

Топ-6 гучних корупційних скандалів незалежної України (відео: STYLER.rbc.ua)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся