Українська бігунка виборола "золото" на чемпіонаті Європи

Українська бігунка виборола "золото" на чемпіонаті Європи Фото: Наталія Прищепа (other.sport.ua)

Спортсменка, яка визнана найкращою спортсменкою липня в Україні, обігнала двох суперниць і отримала вищу нагороду

Українська бігунка завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Ця нагорода стала першою для України у змаганні цього року.

На фінішній прямій наша спортсменка випередила двох суперниць, зробила прискорення і виграла "золото" в бігу на 800 метрів (1.59,7 хв.).

Француженка Реней Ламот фінішувала другою (2.00.19 хв.). Бронзова медаль у шведки Ловіси Лінд (2.00,37 хв.).

Як раніше повідомляв Styler, Національний олімпійський комітет України визнав бігунку Наталю Прищепу найкращої спортсменкою липня. Її особистий наставник Андрій Попеляев названий кращим тренером другого літнього місяця.