Українська каратистка завоювала золото на спортивних змаганнях для людей з порушеннями слуху

Українська каратистка завоювала золото на спортивних змаганнях для людей з порушеннями слуху Фото: Віта Гаврилова (facebook.com/Vita Gavrilova)

У доробку українців вже 37 медалей - 8 золотих, 9 срібних і 20 бронзових

Загальний рейтинг збірної України на XXIII літніх Дефлімпійських іграх у турецькому місті Самсун поповнився 8-ю золотою нагородою.

Чемпіонкою Дефлімпіади-2017 стала каратистка Віта Гаврилова, повідомляє Укрінформ.

Спортсменка з Полтави посіла перше місце у розділі "куміте", вигравши фінальне протистояння за "золото" у ваговій категорії до 55 кг у росіянки Наіби Алієвої (1:0).

У доробку українців вже 37 медалей - 8 золотих, 9 срібних і 20 бронзових.

Дефлімпійські ігри - санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

Дефлімпійські ігри-2017 триватимуть до 30 липня.

Національна дефлімпійська збірна команда України (разом з тренерським штабом) на цьогорічних іграх є найбільшою за всю свою дефлімпійську історію — 290 осіб.

Нагадаємо, що відомий футболіст другий раз за тиждень оголосив про завершення кар'єри.