ua en ru

Українська кавер-версія саундтреку до "Гри престолів" потрапила в топ британського видання

Українська кавер-версія саундтреку до "Гри престолів" потрапила в топ британського видання B&B Project (Кадр з відео/YouTube/B&B Project)

Український колектив зіграв заголовну тему серіалу на баяні та бандурі

Кавер-версія саундтреку до "Гри престолів", зіграна відомою українською групою B&B Project, потрапила у рейтинг, складений редакторами популярної британської радіостанції Classic FM.

Зйомки відео на кавер-версію проходили в замку в Кам'янці-Подільському. Музиканти зіграли саундтрек на українських традиційних інструментах: бандурі та баяні.

Відео з YouTube/B&B Project

"Дивовижна українська команда представила своє унікальне бачення легендарної теми. Приголомшливе виконання в народному стилі!" - йдеться в матеріалі видання.

Слід зазначити, що кавер від B&B Project кардинально відрізняється від інших, представлених в топі. Він є самим оригінальним, так як більше ніхто у світі не перегравав музичну тему "Гри престолів" на бандурі.

Нагадаємо, що прем'єра нового сезону культового серіалу відбулася 16 липня в США.

B&B Project - український колектив, основною метою якого є популяризація українських народних інструментів шляхом пошуку нового репертуару. Музиканти виконують композиції різних жанрів: класика, рок, джаз, електронна і сучасна українська музика.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Раніше український дует бандуристки і баяніста підкорив британців.