Українські баскетболістки привезли "золото" та "срібло" з чемпіонату Європи

Українські баскетболістки привезли "золото" та "срібло" з чемпіонату Європи Фото: Збірна України з баскетболу (dpchas.com.ua)

У фіналі наші спортсменки здобули перемогу над болгарською командою "Торнадо"

Жіноча збірна України з баскетболу вдало виступила на відкритому турнірі Sofia Cup. У команді складаються спортсменки: Вікторія Ковалевська, Вікторія Бабич, Анастасія Сидорак.

У перший ігровий день українки стали кращими в категорії U-18. У фіналі баскетболістки перемогли болгарську команду "Торнадо" - 15:9.

Наступного дня наші дівчата зайняли друге місце серед дорослих учасників змагань. У вирішальному матчі "жовто-сині" поступилися місцевим баскетболисткам - 5:8

Нагадаємо, що наша збірна зараз бореться за право попадання на Чемпіонат світу. Зараз жіноча збірна займає 27 позицію в світовому рейтингу, при тому, що лише 20 найсильніших потрапляють у фінальний етап світової першості.

До речі, українські баскетболісти каменя на камені не залишили від суперників.