Українські бігуни вибороли "бронзу" на Кубку Європи

Українські бігуни вибороли "бронзу" на Кубку Європи Фото: Бігуни вибороли треті місця (pixabay.com/tookapic)

Змагання проходили у неділю, 11 червня, в Мінську

Чоловіча та жіноча збірні України виграли "бронзу" в легкоатлетичному Кубку Європи в бігу на 10 тис. метро. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

altСкріншот з сайту minsk.domtel-sport.pl

У чоловіків кращий результат в особистому заліку серед українців показали Дмитро Лашин (9-е місце, 29:21.36) і Роман Романенко (10-е, 29:21.43). Перші три місця зайняли бігуни з Іспанії. Загальний результат наших спортсменів склав 1 годину 29 хвилин 03,26 секунди. Українці поступилися іспанській та італійській командам.

Жіноча збірна фінішувала із загальним результатом 1:41:25.0, поступившись Білорусі та Португалії. В особистому заліку у забігу Б кращий результат з особистим рекордом показала Юлія Шматенко (33.11,13 хв). Другою фінішувала Ольга Котовська (33.34,49 хв), а дев'ятою Олена Сердюк (34.39,38 хв).

У забігу А бігла тільки Вікторія Калюжна, яка зайняла 17-е місце (34.57,41 хв).

Нагадаємо, раніше український шпажист завоював "золото" на міжнародних змаганнях з фехтування.