ua en ru

Українські кібервійська "вбили" сайт терористів "ЛНР"

Українські кібервійська "вбили" сайт терористів "ЛНР" Фото: Хакери (pixabay.com/typographyimages)

Ще одний пропагандистський ресурс був закритий в мережі

Українські хакери з "кібервійськ" закрили сайт терористів "ЛНР". Про це повідомив керівник проекту Євген Докунін в Facebook.

"Закрив сайт терористів шляхом відміни SSL сертифікату. Позавчора зранку звернувся до компанії Let's Encrypt і вчора зранку вони відкликали сертифікат", - пише він.

Українські кібервійська "вбили" сайт терористів "ЛНР"

Фото: Скріншот закритого сайту "ЛНР" (facebook.com/eugene.dokukin)

Пропагандистський ресурс "вбити" було не так просто.

"Якщо американська компанія Comodo, що продає SSL-сертифікати терористам з 2015 року, відмовляється припинити співпрацю з ними, то ця американська компанія дослухалася мене", - каже Докунін.

Українські кібервійська "вбили" сайт терористів "ЛНР"

Скріншот поста акаунта facebook.com/eugene.dokukin

Раніше в місті Павлоград Дніпропетровської області вандали осквернили могили загиблих бійців АТО. Невідомі заляпали фарбою пам'ятники військовим.

"Тільки вчора півміста провели в останню путь нашого побратима Андрійка Борисенка, як знову ці тварі ходять по костях наших загиблих захисників... Сьогодні вранці виявили, що на центральному кладовищі міста по вул. Шутя на алеї пам'яті наших полеглих хлопців вандали-сєпари замалювали балоном фарби портрети і інформацію на семи гранітних пам'ятниках бійців АТО. В тому числі Петра Карташова, Володимира Милосердова, Андрія Михайленка, Дениса Камєнєва, Сергія Тафійчука", - написала волонтерка.