Українські книги отримали престижні нагороди в Німеччині

STYLERLIFE        24.10.2016 - 17:32
Фото: Шість українських книг отримали престижні нагороди на Франкфуртському книжковому ярмарку (starylev.com.ua)
Фото: Шість українських книг отримали престижні нагороди на Франкфуртському книжковому ярмарку (starylev.com.ua)

На Франкфуртському книжковому ярмарку оголосили імена переможців. Серед них - шість українських видань

Українські видання вибороли престижні нагороди відразу в декількох категоріях на Франкфуртському книжковому ярмарку, який пройшов у Німеччині.

Так, Україна в цьому році була відзначена в категоріях Global Illustration Award (кращі ілюстрації та обкладинки), Stiftung Buchkunst (збірка найкрасивіших книг з усього світу) і каталозі The White Ravens.

Перша премія Global Illustration Award дісталася львівським художникам Роману Романишину і Андрію Лесіву за обкладинку до книги "Джордж і таємний ключ до Всесвіту" Люсі і Стівена Хокінга. Крім того, книга потрапила в топ-20 категорії "Обкладинка". На цю нагороду претендували понад 10 тис. робіт з більш ніж 50 країн.

В каталог The White Ravens - збірки кращих дитячих та підліткових видань з усього світу, яку готує Мюнхенська бібліотека для дітей та юнацтва, - в цьому році потрапили відразу дві українські книги. Книгою року стало видання "Хто росте в парку" Катерини Михалицыной, яка проілюструвала Оксана Була. Також цю нагороду отримала українська книга "Вітер з-під сонця" Оксани Лущевської.

Франкфуртський книжковий ярмарок

Фото: Українські книги на Франкфуртському книжковому ярмарку (starylev.com.ua)

Українські видання також потрапили до колекції Stiftung Buchkunst: "Війна, яка змінила Рондо", "Шептицький від А до Я", "Чоловіки, жінки і діти" (всі три вийшли у "Видавництві Старого Лева"), The Ukrainian Academy of Art ("Родовід"), "Кайдашева сім'я" ("Основи") і "Ташенька і кактус" ("Астра").

до Речі, 9-річна українка Шлінчак визнана самою молодою письменницею України.

On Top