Українські плавці завоювали два "золота" і "срібло" на Кубку світу в Москві

Українські плавці завоювали два "золота" і "срібло" на Кубку світу в Москві Фото: Дарина Зевіна - плавчиха з України (sport.ua)

Для лідерів "синьо-жовтої" команди змагання виявилися дуже успішними: "перепливти" вдалося навіть олімпійських чемпіонів Ріо

Плавці збірної України Дарина Зевіна та Андрій Говоров взяли три призові медалі на Кубку світу, який проходить в Москві. В арсеналі нашої команди два "золота" і "срібло", повідомляє "Оглядач".

Зевіна виборола два перших місця у запливах на 50 та 200 метрів на спині, випередивши при цьому олімпійську чемпіонку Ріо 2016 угорку Катинку Хоссу.

Говоров вийшов у фінал змагань 50 метрів батерфляєм і став другим, завоювавши для України срібну медаль.

До речі, тренер збірної Ісландії з футболу перед матчем високо оцінив гру "синьо-жовтих".