ru ua

Українські режисери створюють фільм про Василя Сліпака

Українські режисери створюють фільм про Василя Сліпака Фото: Василь Сліпак (peoplesproject.com)

У фільмі будуть розкриті подробиці з особистого життя всесвітньо відомого артиста, який захищав країну до останнього

Українські режисери створюють фільм про загиблого на Донбасі воїна і співака зі світовим іменем Василя Сліпака. Як повідомив режисер Леонід Кантер в ефірі "5 каналу", зараз робота знаходиться на стадії монтажу.

"Довгий час ми збирали матеріал самі, власне - знімали інтерв'ю. Тепер складність в тому, що є дуже багато відео з ним (Сліпаком) і його треба збирати по людях. Особисто я познайомився з Василем у той день, коли він помер, тобто дізнався про нього після загибелі. Тепер я вже знаю, за якою партою він сидів, з ким дружив та зустрічався. Тобто далі дізнаюсь набагато більше деталей про нього", - розповів режисер.

Знімали матеріал у Львові, де пройшло дуже яскраве дитинство Сліпака.

"Він був неабияким дитиною і мав рідкісний голос - контртенор. Це дуже високий, високий чоловічий голос. Про це дуже цікаво розповідають і вчителі Василя", - сказав Кантер.

"В основному, ми знайомимося з близькими людьми Василя Слипака - це активна громада, музиканти, які разом з ним працювали, оперні співаки, дуже близькі друзі, родичі, вчителі... А в Парижі ми зустрічалися з композиторами, музикантами, активістами, і відчувається, що його оточення - це дуже хороші люди. Вони - світлі, неймовірні, відкриті", - зазначив режисер.

Нагадаємо, що 20 грудня Василю Слипаку могло виповнитися 42 роки. Василь загинув у червні на Светлодарской дузі від пострілу снайпера. Всесвітньо відомий оперний співак повернувся з Парижа в Україну, коли почалася війна.

Раніше у Парижі вшанували пам'ять Василя Слипака.