ru ua

Українські шахтарі знялися у відвертій фотосесії, приуроченій до Всесвітнього дня відмови від куріння

Українські шахтарі знялися у відвертій фотосесії, приуроченій до Всесвітнього дня відмови від куріння Фото: Учасник проекту (segodnya.ua)

Автором фотопроекту виступила компанія ДТЕК

Українські шахтарі та енергетики знялися у відвертій фотосесії, приуроченій до Всесвітнього дня відмови від куріння. Герої проекту живуть в маленьких містечках, важко працюють, зайняті сім'ями, але знаходять час, ресурси і можливості для того, щоб працювати над собою. Про це повідомляє "Сегодня".

Автором фотопроекту виступила компанія ДТЕК. Герої - це семеро чоловіків з різних підрозділів, яких об'єднують міцні м'язи, здоровий спосіб життя і позитивний настрій з'являться на плакатах з підписами на кшталт "Будь як Руслан, не кури, займайся спортом!". деякі з них вже брали участь у подібному проекті, приуроченому до свята 8 березня.

В центрі всього дійства – фотограф з величезним стажем промислових та бізнес-фото Олександр Іванніков.


altaltaltaltaltalt

Фото: Шахтарі позують на камеру (segodnya.ua)

Всі ці чоловіки активно займаються спортом і стежать за собою, повідомляє видання.

"Колектив у нас великий, багато різних людей, але всі дуже позитивно поставилися до моєї участі в цьому проекті, підтримали, мовляв, молодець, якщо вийде – продовжуй, – посміхається він. – Це несподівано, я думав, буде якась критика, а її немає", - розповів прохідник п'ятого розряду з шахти Західно-Донбаська Петро Садуненко – колишній важкоатлет.

Нагадаємо, що маленькі українці встановили рекорд з ментальної арифметики.