ua en ru

Українські ультрас висміяли російських фанатів за підтримку Путіна

Українські ультрас висміяли російських фанатів за підтримку Путіна Фото: банер фанатів "Зеніта" (facebook.com/UltrasHearts)

Вболівальники з РФ вивісили скорботний банер у пам'ять про загибель екіпажу підводного човна "Курськ"

Українські ультрас бурхливо відреагували на плакат фанатів "Зеніта", який вони вивісили під час матчу чемпіонату Росії. Банер був присвячений річниці загибелі екіпажу підводного човна "Курськ". На сторінці руху Ultras Hearts Facebook опублікували відповідну фотографію і висміяли російських уболівальників за сліпу віру у президента РФ.

"Яка ж холопсько-кріпосницька короткозорість російської ультрас-движу. Бомжі з сектора бомжів вирішили намутити скорботний "никтонезабыт" баннерок з приводу трагедії на атомному підводному човні "Курськ". Але при цьому, в черговий раз, сцикливо забули згадати про роль російської влади (а саме, Володимира Володимировича Х**ла), яка спочатку своїм роздовбайством загнала хлопців у підводну могилу, потім - "принциповістю" не пустила фахівців з Норвегії (країна НАТО) врятувати потопаючих. Нікого особливо не покаравши, зам'яли справу", - написали футбольні фанати.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/UltrasHearts

"Росіяни, коли ж ви вже зрозумієте, що ви не більш, ніж гі*но і раби для своїх панів?" - додали ультрас.

До речі, головного тренера збірної Росії звільнили за побиття дітей.