ru ua

Українським чемпіонам Ріо вручили авто і квартиру

Українським чемпіонам Ріо вручили авто і квартиру Фото: Олімпійський чемпіон Ріо 2016 Юрій Чебан (НОК)

Також золоті медалісти отримали від меценатів сертифікати на кругленьку суму

Юрій Чебан і Олег Верняєв, які завоювали для України золоті медалі на Олімпійських Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, отримали цінні подарунки в рамках громадської кампанії "Спільна олімпійська перемога".

Чебан отримав квартиру в Києві, а Верняєв – автомобіль Toyota Avensis. Про це у своєму блозі на Facebook повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

"А ще солідні грошові премії $20 тис. обом нашим олімпійським чемпіонам. Багато цінних подарунків були вручені усім призерам Ігор у Ріо від компаній, які приєдналися до цієї акції. Сьогодні ми разом продемонстрували гідний приклад вшанування спортивних героїв України та створення позабюджетних стимулів для наших олімпійців", - заявив міністр.

Українським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартируУкраїнським чемпіонам Ріо вручили авто і квартиру

Він також подякував представників бізнесу, які стали меценатами в цій спортивній кампанії.

Нагадаємо, що Юрій Чебан завоював "золото" в каное на дистанції 200 м, а Олег Верняєв став кращим на паралельних брусах.

До речі, пауерліфтер завоювала восьме "золото" для України на Паралімпіаді 2016.