ru ua

Український прапор потрібно змінити: астролог пояснив чому

Український прапор потрібно змінити: астролог пояснив чому Колаж РБК-Україна

Розмови про зміну державного прапора тривають роками

Протягом багатьох років експерти сперечаються про те, що прапор України потрібно змінити, а точніше – перевернути. Це питання навіть неодноразово піднімалося в стінах Верховної Ради. Відомий астролог Влад Росс пояснив, чому це потрібно зробити в своєму коментарі для видання "Главред".

Спочатку колір українського прапора був жовто-синій і це було затверджено 22 березня 1918 року Центральною радою. Але в тому ж році, після перевороту, кольори перевернули. Офіційно державний символ читається так: блакитний колір символізує небо, а жовтий – зрілу пшеницю.

Однак деякі історики зазначають, що блакитний колір символізує воду, а жовтий колір – вогонь і тому вийшло протистояння двох стихій. На цей факт вказала багато років тому китайська викладачка Мао-Мао, яка приїжджала в Україну в 1996 році з циклом лекцій. Вона пояснила, що український прапор символізує знак "Пі" – символ, який не віщує нічого доброго. А ось якщо перевернути кольори, то вийде знак "Тай", який означає розквіт, щастя і розвиток.

Про це повідомив також і астролог Влад Росс. Він пояснив, що жовтий колір повинен домінувати над блакитним.

"Прапор України вимагає змін - кольори нашого прапора потрібно поміняти місцями: синій повинен бути внизу, жовтий зверху. Таким чином, більш яскраве життя повинно підніматися над більш похмурим. Адже чому у нас вигравали "біло-блакитні", чому вони завжди тяжіли над іншими, створювали свій злодійський режим? Тому що синій колір завжди тяжів над жовтим", - пояснив астролог і додав, що саме це допоможе Україні стати демократичною, яскравою і благополучною.

Також Росс висловив думку про те, що припустимо додати червону смужку на флагштоку – вона б додала б успішності країні.

"Малиновий, бузковий – це колір влади та успіху. Ми можемо просто додати цей колір до нашого жовто-блакитного прапора, як, наприклад, на білоруському прапорі – біля флагштока просто зробити лінію. Це, в принципі, було б сприятливо. Особливо це б сприяло б утвердженню української нації", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що український прапор на вокзалі Олександрії обурив мережу.

А також писали про те, як використовують синьо-жовтий символ свободи в музичних кліпах.