ua en ru

Український художник показав, як живеться античним богам в Києві

Український художник показав, як живеться античним богам в Києві Фото: Фотоколаж Олексій Кондакова

Графічні жарти-колажі Олексія Кондакова підкорили світ, а про молодому київському дизайнера писали CNN, The Huffington Post, The Independent

Київський художник і графічний дизайнер Олексій Кондаков створив серію незвичайних робіт. Він зобразив героїв класичних картин в сучасних реаліях. "Повсякденне життя богів" - саме так назвав Олексій цикл своїх картин, фото яких він публікує на своїй сторінці в Facebook.

— Стільки справ, як все встигнути?

Опубліковано Льошею Кондаковим 29 грудня 2015 р.

У своїх роботах Кондаков поєднує класичні картини з сучасними і не завжди приглядными міськими пейзажами.

Наприклад, у своїх ілюстраціях київський художник представив античних богів у київських районах. Зевс зображений як продавець за м'ясним прилавком, кохана Пріама Фисба підслуховує в підземному переході (картина Джона Вільяма Уотерхауса "Фисба"), ще одна антична героїня в оточенні херувимів торгує вафельними трубочками біля дороги (Адольф Вільям Бугро "Наступ").

Український художник показав, як живеться античним богам в Києві

Український художник показав, як живеться античним богам в Києві

Український художник показав, як живеться античним богам в Києві

Фото: Колажі Олексія Кондакова

Олексій навчався у Донецькому художньому училищі.

"Мене завжди цікавило образотворче мистецтво. Хоча те, чим зараз займаюся, назвати мистецтвом складно. Скоріше це графічні жарти, на які я, якщо чесно, не очікував такої реакції", - розповів Кондаков в інтерв'ю виданню "Фокус".

Варто відзначити, що фонові знімки художник робить на телефон під час звичайної прогулянки або коли їде на роботу.

"Намагаюся фотографувати так, щоб у кадр не потрапляли люди. Тоді колаж виглядає яскравіше. Для роботи над колажами використовую Photoshop", - зізнається Кондаков.


Фото: Колажі Олексій Кондакова

Популярність своїх колажів художник пояснює тим, що ситуації на колажах близькі глядачам, можливо, саме це їх приваблює.

"Ще одна причина того, чому глядачам можуть подобатися мої колажі, - зображення міфологічних і біблійних героїв саме в нашому оточенні. Думаю, людям хочеться відчувати близькість до чогось високого", - вважає він.

До речі, на львівських будинках з'являться "Вірші з війни".