ua en ru

Український підліток вразив журі міжнародного музичного конкурсу незвичайним талантом

Український підліток вразив журі міжнародного музичного конкурсу незвичайним талантом Фото: Микита Кутовий (Кадр з відео YouTube/Факти.ICTV)

Майстерно грати на музичному інструменті хлопчик навчився в інтернеті

Підліток з України вразив журі міжнародного музичного конкурсу, який проходив у Німеччині, своїм незвичайним талантом. Про це пишуть Факти.ICTV.

14-річний Микита Кутовий з дитинства захоплюється музикою. Мистецтво гри на губній гармошці він опанував самостійно. Підліток вивчав відео-уроки в інтернеті і освоював різні техніки. Тепер він може зіграти практично будь-яку мелодію, але перевагу віддає блюзу.

Микита виявився єдиним українцем, який поїхав на міжнародний музичний конкурс в Німеччину. Конкурс проходив у місті Троссінген.

Як стверджує сам юний музикант, він хотів потрапити на конкурс для того, щоб навчитися майстерності.

Український підліток вразив журі міжнародного музичного конкурсу своїм незвичайним талантом, і вони одноголосно проголосували за перемогу Микити.

Переможця обирали відразу за кількома критеріями: артистизм, техніка виконання, навички правильного дихання та чистота звуку. Микита залишив позаду музикантів з Азії, Європи і США.

Акомпаніатором для Микити став батько, з яким хлопчик грає разом в музичній групі протягом останніх декількох років. Підготуватися до конкурсу допомагала і мама Микити.

Розповів талановитий підліток і про свої плани на майбутнє. Микита поки не знає ким хоче стати в дорослому віці, але точно знає, що музика – це його улюблене заняття.

У планах – перемогти ще раз на міжнародному конкурсі, який пройде через 4 роки. А за цей час хлопчик збирається відшліфувати свої навички, навчиться одночасно грати на музичних інструментах і динамічно рухатися.

Відео: Юнак з України навчився в інтернеті гри на гармошці і виграв міжнародний конкурс (YouTube/Факти.ICTV)

До речі, відомий співак Борис Апрель повернувся в Україну після зміни статі. Артист вирішив взяти участь у вокальному конкурсі.

Борис Апрель після зміни статі повернувся в Україну для участі в проекті Голос країни. Тепер артиста звати Аня.