ua en ru

Український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі

Український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі Фото: Скрипаль Олександр Божик (facebook.com/OleksandrBozhyk)

Музикант розповів про тисячі схвальних відгуків

Український скрипаль-віртуоз, фіналіст шоу "Україна має талант" 2010-го року Олександр Божик увійшов до першого півфіналу шоу "Польща має талант", який відбувся 28 жовтня. Проте, музикант мусив зупинитися на півфінальному етапі конкурсу, передає pracadlaukrainy.pl.

"Зупинитися за крок до фіналу для когось би значило програти. Тільки не для мене. Для мене це перемога! Тисячі схвальних відгуків та коментарів приходять до мене постійно", - написав Олександр Божик на своїй сторінці в Facebook.

"Я вам розповім одну цікаву штуку. Немає таких людей, які постійно перемагають. Є люди, які не зважаючи ні на що йдуть до своєї мети. І кожна поразка - це по суті нова сходинка. Догори! А не до низу. Я просто зрозумів, що це не є моє - змагатися з людьми які грають на ковбасі чи тягнуть кота за хвіст. Моя мета інша. Тому я дякую Mam Talent TVN за потрібний мені досвід і усім, хто підтримував та голосував за мене! Люблю вас!" – додав Божик.

Український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі

Фото: Олександр Божик (facebook.com/OleksandrBozhyk)

Oleksandr Bozhyk - virtuoso violinist

Oleksandr Bozhyk – a virtuoso violinist, a composer, a phenomenon in the modern musical space. He is a master to combine the unmatched performance and a spectacular show. He is equally good at classics, rock, pop, and ethno-music. ----------------------- A superfinalist of the popular TV show Ukraine’s Got a Talent, a record holder of the Ukrainian Book of Records, a finalist of the Minute of Glory show, a laureate of all-Ukrainian and international competitions. ----------------------- Concert organization: o.bozhyk@gmail.com Official page: http://bozhyk.com/ Facebook: https://www.facebook.com/OleksandrBozhyk Instagram: https://www.instagram.com/bozhyk/ Twitter: https://twitter.com/OleksBozhyk

Опубліковано Oleksandr Bozhyk / Олександром Божиком 23 жовтня 2017 р.

Відео: Олександр Божик (facebook.com/OleksandrBozhyk)

На шоу Олександр Божик з гуртом виконали на скрипці головний саундтрек фільму "Пірати Карибського моря".

Український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі

Скріншот поста (facebook.com/OleksandrBozhyk)

Український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі

Скріншот поста (facebook.com/MamTalentTvn)

До речі, український фотограф переміг на престижному конкурсі в Італії.