Український велогонщик Дементьєв став дворазовим чемпіоном Паралімпіади

Український велогонщик Дементьєв став дворазовим чемпіоном Паралімпіади Фото: Єгор Дементьєв (telegraf.in.ua)

14 вересня у змаганнях з роздільним стартом наш співвітчизник показав найкращий час заїздів, більш ніж на 40 секунд випередивши найближчого переслідувача

Українець Єгор Дементьєв завоював золоту медаль в індивідуальній шосейній велогонці з роздільним стартом (30 км) на Паралімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.

Дементьєв фінішував з результатом 36:53.23. Друге місце зайняв австралієць Алістер Донохью (37:33.36), а "бронза" дісталася бразильцеві Лауро Сезару Шаманові (37:37.43).

Відзначимо, для Дементьєва це вже друге "золото" на змаганнях Паралімпіади 2016.

У цілому ж ця нагорода стала 28-ю золотою медаллю для України на Іграх в Ріо. Всього на даний момент у скарбничці нашої збірної 73 медалі.

До речі, Україна вийшла у фінал футбольного турніру на Паралімпійських іграх.