"Не на користь СБУ": Український журналіст розповів, кому було вигідно вбити Вороненкова

П'ятниця 31 березня 2017 08:39
Український журналіст розповів, кому було вигідно вбити Вороненкова
Фото: Роман Цимбалюк

Журналіст пояснив, чому Україна не стала б вбивати екс-депутата

Український журналіст Роман Цимбалюк висунув власну версію вбивства Вороненкова. Він впевнений, що колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков, який втік до України, став зрадником для Кремля. Про це він розповів в інтерв’ю виданню "Цензор".

Він впевнений, що смерть Вороненкова не є вигідною для України, і українським спецслужбам зокрема. 

"Я не думаю, що російська держава стоїть осторонь. Ми ж виходимо з питання "кому це вигідно"? Так от Україні це точно не вигідно. І українським спецслужбам. Тому що, коли вбивають людину в центрі української столиці, м’яко кажучи, це не на користь СБУ та іншим нашим правоохоронцям", –зазначив Цимбалюк.

Журналіст вважає, що вбивство Вороненкова є вигідним саме Росії, адже там можна "помилувати ворога, але не зрадника".

"А Росії – вигідно: вони кажуть, що у нас бардак, погано, злочинність і таке інше. Не треба забувати, що Вороненков був в еліті російських силових структур, і своїм демаршем він став зрадником. А за логікою російських військових, можна помилувати ворога, але не зрадника", – заявив Цимбалюк.

До речі, український журналіст Цимбалюк розповів про затримання в Москві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся