ru ua

"Українську війну перетворюють на сувенір": відомий журналіст показав, що шокувало його на Донбасі

"Українську війну перетворюють на сувенір": відомий журналіст показав, що шокувало його на Донбасі Фото: Сувенір з обстріляною Попасною (facebook.com/andriy.tsaplienko)

"Якщо американець правий, то це означає, що наші діти, навіть ті, хто пішов у перший клас, колись будуть служити на Донбасі. Чи готові ми до цього?" – питає він

Відомий український військовий журналіст Андрій Цаплієнко показав магніт, придбаний на Донбасі. На ньому – знівечена війною Попасна. Знімок був опублікований у Facebook.

"Такого я ще не бачив за весь свій досвід військового журналіста. У крамниці в Попасній можна купити ось такий туристичний магнітик. На холодильник пропонують причепити... руїни після обстрілів. Отже, українську війну перетворюють на сувенір", - каже Цаплієнко.

"Українську війну перетворюють на сувенір": відомий журналіст показав, що шокувало його на Донбасі

Фото: Сувенір з обстріляною Попасною (facebook.com/andriy.tsaplienko)

"На сьогоднішній день війна на Донбасі далека від завершення, як ніколи", - зізнався на цьому тижні заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг. А відомий американський дипломат та друг України Джон Гербст ще більш відвертий у своєму песимізмі. "Війна триватиме десять, а, ймовірно, й двадцять років", - прогнозує Гербст. Якщо американець правий, то це означає, що наші діти, навіть ті, хто пішов у перший клас, колись будуть служити на Донбасі. Чи готові ми до цього?" – питає він.

Цаплієнко зазначає, що з боку Росії надійшла ознака посилення агресії.

"В понеділок, цебто вже завтра, росіяни мають намір відкликати вісімнадцять своїх представників з Соледара та заблокувати роботу Спільного Центру контролю та координації. Для тих, хто не в темі: наразі СЦКК єдиний комунікативний орган для того, щоби сторони могли запросити перемир'я та режим припинення вогню. Є й позитивна новина тижня: Дональд Трамп все ж таки підписав бюджет, в якому окремими рядками прописані триста п'ятдесят мільйонів доларів на підтримку української армії. Але цього недостатньо для завершення війни", - каже журналіст.

"Українську війну перетворюють на сувенір": відомий журналіст показав, що шокувало його на Донбасі

Скріншот поста акаунта facebook.com/andriy.tsaplienko

Нагадаємо, що в Миколаєві трагічно загинув український військовий.