ua en ru

Українців просять допомогти врятувати відому співачку, яка в реанімації бореться за своє життя

Українців просять допомогти врятувати відому співачку, яка в реанімації бореться за своє життя Фото: Євгенія Власова (facebook.com-realvlasova)

Співачка за останні 12 днів перенесла чотири операції

Популярна українська співачка і модель Євгенія Власова потрапила в реанімацію, де знаходиться вже 12 днів. Про це розповіла мама співачки Галина Поплавська, передає видання "ГОРДОН".

"Дочка зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала "швидку". Доктор сказав, що це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала в лікарню. Її погодилася взяти клініка "Борис". Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Одразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів дочка перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін", – говорить Поплавська.

За її словами, зараз лікарі обережні в прогнозах, але відомо, що ще кілька днів Власова буде залишатися в реанімації, а потім очікується курс реабілітації.

"Женя вже проситься в звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям і смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз вже говорять, що вона зробила крок до одужання", – розповіла мама співачки.

Поплавська просить допомогти родині грошима, адже за лікування Євгенії вже заплатили майже 260 тисяч грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти у них вже закінчилися.

"Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклала заощадження у власну фірму. Але та навіть не встигла почати роботу – Женя потрапила в клініку. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але треба оплачувати рахунки кожен день. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила", – сказала Поплавська.

Кошти для допомоги співачці Євгенії Власової можна перерахувати на картку "ПриватБанк" її мами, Поплавської Галини Анатоліївни. Номер картки: 4149 4391 0133 0367.

Євгенія Власова вісім років тому вже перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою.

Нагадаємо, що українців просять допомогти врятувати матір чотирьох дітей.