ua en ru

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП Фото: Віктор Дяченко (facebook.com/butusov.yuriy)

Чоловік перебуває в комі

Українців просять допомогти добровольцеві АТО, ветерану війни на Донбасі Вікторові Дьяченку, який 22 квітня потрапив у страшну ДТП і зараз знаходиться у комі. Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Захисники Щастя збирають допомогу для порятунку життя свого товариша", - написав він.

"Колишній командир опорного пункту "Фасад" підполковник Юрій Савчин приїхав до Києва, щоб зібрати кошти для лікування свого колишнього солдата, ветерана війни Віктора Дьяченка, який потрапив у страшну аварію", - розповів журналіст.

За даними журналіста, Віктор Дьяченко пішов в АТО добровольцем, воював у складі 92-ї механізованої бригади в 2014-2016 роках. У Харкові у ветерана війни сім'я, двоє дітей.

"У суботу 22 квітня Віктор потрапив у страшну автомобільну аварію - важкі травми, зараз він у комі, лікарі борються за його життя. За прогнозами його виведуть з коми не раніше ніж через місяць. Але кожен день лікування коштує 3-4 тисячі гривень мінімум, і це ще не всі витрати, необхідні для родини", - зазначив Бутусов.

"Віктор Дьяченко воював гідно, користувався великою повагою товаришів, був солдатом, потім старшиною", - розповів він.

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП

Фото: Віктор Дяченко (facebook.com/butusov.yuriy)

Бутусов також розповів про колишнього командира ветерана АТО – Юрія Савчина.

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП

Фото: Юрій Савчин (facebook.com/butusov.yuriy)

"Колишній командир на опорному пункті "Фасад" підполковник Юрій Савчин, родом з Донецька, звільнився з армії напередодні війни після 20 років вислуги, був у званні майора заступником командира зенітно-ракетного полку системи С-300. Працював директором меблевої фабрики, але залишив роботу, пішов добровольцем на фронт. Савчин домігся направлення туди, де найнебезпечніше, в піхоту, простим командиром взводу. Він зайшов на "Фасад" разом з Дьяченко одним з перших, 9 жовтня 2014-го. Демобілізувався в кінці 2015-го", - розповів журналіст.

"Савчин всі ці роки після демобілізації не втрачає зв'язку зі своїми солдатами. Він дзвонив після свого відходу на опорник кожен день, він не втрачає зв'язки і дружбу з усіма своїми бійцями", - відзначив Бутусов.

"Зараз цей достойний Офіцер залишив усі свої справи, сім'ю, і приїхав до Києва, щоб зібрати кошти для допомоги своєму бійцю", - додав журналіст.

Номер картки Приват Банку 5168 7426 0684 6446 Крютченко Олексій
Телефони для довідок:
+380 95 538 19 31 Михайло;
+380 66 624 41 60 Олексій.

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП

Українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

Раніше журналіст розповів про ситуацію в АТО.

У березні Україна втратила 10 захисників (відео: РБК-Україна)