ru ua

Українців обурила розповідь жителя Донбасу про Львів

Українців обурила розповідь жителя Донбасу про Львів Житель Донбасу Валерій Жмайло (скріншот youtube.com/lugansk1)

Чоловік поскаржився, що його позбавили житла, вимагали з нього грошей і гнобили

Соцмережа розлютив розповідь жителя Донбасу про те, як він переїхав з Дебальцеве у Львівську область.

Валерій Жмайло поскаржився, що його постійно обзивали, виселили з житла і вимагали гроші, тому він повернувся назад на Донбас. Відповідне відео опублікував житель Львова Тарас Токар у Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/taras.tokar.77

"Чоловік, якого моя мама вважала частиною сім'ї і назвала мене байдужим, коли я говорив, що йому не треба допомагати. Віддала з хати все, що було, і набрала купу грошей в кредит. Смердючий, брехливий пес, якого треба б дуже серйозно покарати. Скотина відверто бреше і не червоніє", - прокоментував Токар інтерв'ю Жмайла.

У відеоролику переселенець з Донбасу розповідає про те, як його зустріли у Львівській області і чому він звідти поїхав. Жмайло також намагався пояснити людям, що "насправді" відбувається на сході України.

Відео: Валерій Жмайло розповів, як жив у Львівській області (youtube.com/lugansk1)

"Там не російські війська. Це народ став захищати свої землі. Ви прийшли до нас. Чого ви йдете до нас? Ідіть захищати свої землі. От коли у вас там почнеться війна з поляками, ось тоді, кажу, ви встанете. Чого ви претеся до нас?" - сказав Жмайло.

Надія Токар в коментарях зазначила, що Валерій бреше, і попросила людей йому не вірити. Вона розповіла, що разом з сусідами допомагала йому грошима, продуктами та одягом, коли він приїхав в Новий Розділ з братом.

alt

Скріншот коментаря до посту facebook.com/taras.tokar.77

"Йому допомагали влаштуватися на роботу. Але більше, ніж тиждень, він ніде не працював, а кожні два-три дні йому потрібні були великі суми грошей. Для чого - ми не могли зрозуміти і перестали йому вірити, крім тієї жінки, про яку він говорить, що вона "дуже хороша людина, закінчила російську школу". Ніякої "російської" школи вона не закінчувала. Вона справжня українка, а вся біда в тому, що вона дуже довірлива, чим і скористався той зухвалець і довів її до банкрутства", - написала вона.

Раніше військовий експерт розповів, скільки жителів окупованого Луганська підтримують Україну.