ru ua

"Українці мають право знати": Ляшко запропонував створити реєстр збоченців

"Українці мають право знати": Ляшко запропонував створити реєстр збоченців Фото: Олег Ляшко (РБК-Україна)

Політик виступив проти дитячого насильства

Народний депутат Олег Ляшко заявив, що потрібно створити загальнонаціональний реєстр педофілів. Про це політик написав у Facebook.

Ляшко нагадав, що за минулу добу сталися два кричущих випадки насильства над дітьми. Так, вчора в одному з селищ Бердянського району Запорізької області було затримано місцевого жителя, який увечері 13 січня зґвалтував 5-річного сина своєї співмешканки. А в селі Харківської області заарештували місцевого жителя, який вдень 13 січня у своїй квартирі намагався зґвалтувати 11-річну дівчинку, яка прийшла колядувати.

Тому Ляшко закликав створити реєстр педофілів.

"Щоб припинити хвилю сексуального насильства проти наших діточок, наша команда вимагає запровадити хімічну кастрацію педофілів і створити відкритий загальнонаціональний реєстр педофілів, щоб всі батьки знали звідки може йти підступна загроза. Українці мають право знати педофілів поіменно!" – зазначив нардеп.

Нагадаємо, напередодні Старого Нового року в Балаклійському районі Харківської області сталася трагедія з неповнолітньою школяркою. Дівчинка прийшла до сусідів щедрувати, а 34-річний чоловік над нею поглумився.