ru ua

Українці розповіли, хто їх надихає

Українці розповіли, хто їх надихає Фото: Українці розповіли про натхнення (РБК-Україна)

Стали відомі результати опитування

12,5% українців надихаються своєю роботою, в той же час тільки 10,7% — відпочинком. Серед видатних особистостей найбільш мотивуючими називають поета Тараса Шевченка та лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень Socis за заказуТСН.

В результаті опитування більше половини респондентів (51,7%) зізналися, що їх найбільше надихає сім'я. При цьому 42,3% опитаних вказали, що в повсякденному житті їх найбільше мотивують діти. На питання, який конкретно людина вас надихає більше інших, 15,5% респондентів заявили, що такого не існує. У свою чергу 1,2% учасників опитування обрали Святослава Вакарчука, а 1,1% — Тараса Шевченка. Інші відомі українці, зокрема політики Петро Порошенко і Юлія Тимошенко, не набрали навіть 1% голосів.

6,9% респондентів надихаються подвигами воїнів АТО. До цим людям себе зараховує і співачка, волонтер, учасниця соціально-освітнього проекту ТСН "Ті, що вражають" Світлана Тарабарова. Для неї одним з надихаючих чоловіків є "кіборг" Вадим Довгорук, який у боях під Дебальцеве втратив обидві ноги і руку. Зараз 24-річний хлопець мріє опанувати професію військового психолога і допомагати своїм побратимам.

3,8% опитаних зазначили, що їх надихають спортивні досягнення України. На зустрічі з херсонської молоддю ведуча Марічка Падалко зізналася, що теж відноситься до цієї категорії людей. У 1996 році перемога гімнастки Лілії Подкопаєвої на Олімпіаді спонукала її зацікавитися спортом і почати свою кар'єру саме на українському телебаченні.

До речі, у Британії названий топ-10 ікон стилю.