Українці стали п'ятими за кількістю медалей на Всесвітніх Іграх-2017

Українці стали п'ятими за кількістю медалей на Всесвітніх Іграх-2017 Фото: Український спортсмен (scu.org.ua)

У скарбничці української команди 25 медалей

Україна посіла п'яте місце у загальнокомандному заліку Х Всесвітніх ігор у Вроцлаві. Це найкращий результат за всю історію участі нашої держави в змаганнях. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Українська збірна завоювала 25 медалей, з них: 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Українська збірна в заключний день боролася за нагороди з таїландського боксу Муей-тай. І саме український гімн звучав сьогодні останнім - наш боксер Муей-тай Олег Приймачов став чемпіоном Всесвітніх ігор у ваговій категорії до 91 кг і завоював останню 10 медаль нашої збірної.

Олег подолав всіх своїх суперників у чверть-і півфіналах і впевнено вийшов на фінальний бій, його суперником повинен був стати поляк Лукаш Радош, але той знявся через травму.

До складу Національної збірної України на 10 Всесвітніх іграх у Вроцлаві увійшли 80 спортсменів, які представили 20 видів спорту.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті світу з водних видів спорту українець Михайло Романчук завоював срібну медаль на дистанції 1500 метрів кролем.