Українці взяли чотири "золота" на престижному турнірі з настільного тенісу

Українці взяли чотири "золота" на престижному турнірі з настільного тенісу Фото: Українська збірна (obozrevatel.com)

Наші ветерани тріумфували на змаганнях, вигравши відразу в кількох вікових категоріях

Українські ветерани "взяли" чотири золота на престижному турнірі з настільного тенісу, який завершився в Туреччині.

Наша команда була представлена у всіх вікових категоріях понад 30 років, а в віковій категорії 70+ честь країни захищали два гравця.

Так, переможцем турніру в особистому та парному розряді стала уродженка Алчевська Ольга Холодарь. В одиночному чоловічому розряді у віці 40-49 "золото" завоював Сергій Соколовський, який тріумфував і у змішаних змаганнях.

Також срібними призерами турніру стали Олександр Кішнер, Армен Маг і Валерій Головня. "Бронзу" взяли Володимир Коротенко і В'ячеслав Середа.

Раніше українка Світоліна втерла ніс росіянці на престижному тенісному турнірі.