ua en ru

Україну звинуватили у негостинному ставленні до туристів з Індії

Україну звинуватили у негостинному ставленні до туристів з Індії Фото: Індіанка (pixabay.com/Pexels)

Євген Іхельзон розкритикував ставлення аеропорту "Бориспіль" до індійців

Відомий український тревел-блогер, організатор проекту "Я люблю Азію" Євген Іхельзон висловився щодо ставлення до туристів з Індії в Україні. Про це мандрівник написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Оплатити візовий збір не можна онлайн. Необхідно придбати страховку, забронювати готель у Києві чи будь-якому місті України, мати три фото, такі ж, як на анкеті, мати готівку в розмірі $50 на день перебування. Чи підходить сліп з банкомату, - поки з'ясувати не вдалося", - розповів Іхельзон.

За його словами, співбесіда з однією людиною займає 10-15 хвилин.

"Що найдивніше, нашого друга змусили сфотографуватися з грошима в руках. Мені здається, що цю практику треба припиняти, у цьому є щось принизливе, - підкреслив мандрівник.

Він зазначив, що після співбесіди турист отримує візу на 15 днів. Однак, на думку Іхельзона, для такої великої країни, як Україна, 15 днів - це вкрай мало.

"Треба давати хоча б 30, як це прийнято в багатьох країнах, або 28. Вартість візи приблизно $105, це дуже багато за 15 днів, платити треба готівкою. Це дуже багато, навіть не знаю, як це пояснити. Така країна, як Україна, повинна видавати візи безкоштовно, або встановити вартість в розмірі тієї, яку бере за візу країна, з якої приїхав турист", - написав він.

Іхельзон також порівняв цю процедуру для українців в Індії, продемонструвавши абсолютно інше ставлення до наших туристів.

"Українська процедура не є гостинною та доброзичливою. Особливо мене розлютило фотографування з грошима", - додав блогер.

Україну звинуватили у негостинному ставленні до туристів з Індії

Україну звинуватили у негостинному ставленні до туристів з Індії

Скріншот поста акаунта facebook.com/yevgeniy.ikhelzon

До речі, відомий український тревел-блогер розповів Styler про проблеми туризму в нашій країні, зарубіжний досвід та соціальні "скалки" у свідомості українців.