ru ua

"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення

"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення Фото: "Укрзалізниця" (Wikimapia.org)

Місцеві жителі вимагають повернення сполучень

"Укрзалізниця" скасувала два важливих потяги з Луганської області - № 133/134 Київ – Лисичанськ та № 409/410 Харків – Лисичанськ. Тепер жителі прифронтової області та воїни АТО змушені діставатися до столиці незручними сполученнями.

З 10 грудня "Укрзалізниця" впровадила новий графік руху, у якому з’явилися кілька нових поїздів, але близько десяти пасажирських потягів скасували.

Керівництво "Укрзалізниці" зазначає альтернативу скасованим поїздам. Проте альтернативні потяги відходять та прибувають у незручний для людей час. В мережі обурилися рішенням "Укрзалізниці" та вимагають повернення зручних сполучень.

Варто відзначити, що складнощі очікують і військових з усієї України, які захищають державу у зоні АТО, і працівників обласних установ, переміщених до Сєверодонецька, яким доводиться їздити до Києва.

"RIP потяг 134 Київ-Лисичанськ. Відтепер до Луганської області можна дістатися лише "мегазручними" 045 Ужгород-Лисичанськ та 138 Хмельницький-Лисичанськ. Або не менш "зручними" потягами із Харкова. Прощавай, дорогий друг і товариш 134-й. 16 годин з тобою в один бік бували незабутніми, але принаймні в одну сторону ти допомагав виїхати та приїхати у зручний час. Дорога наша ПАТ "Укрзалізниця", коли я писав про певні незручності, то мав на увазі, що варто б зробити більш зручний час виїзду із Києва та прибуття до Лисичанська. А не те, що зараз. Тож помянімо, друзі, нашого довжелезного, постійно заповненого та трошки повільненького товариша 134-го годиною роздумів над новими варіантами логістики і черговим покращенням ділового клімату Луганської області", - написав житель Луганська Олександр Муратов у Facebook.

"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення

Фото: Потяги до Лисичанська (facebook.com/aleksandr.muratov.7)

"UPD. Формулювання "потяги з Харкова" виявилось занадто оптимістичним. Нічний потяг 409 "Харків-Лисичанськ" відсьогодні також скасовано. Прощавай і ти, коротун, від якого постійно намагались відчепити купейний вагон, а зрештою розформували зовсім", - додав він.

134-й потяг прибував до Києва о 9.34, а у зворотній бік вирушав о 22.00. Місцеві відзначають, що можна було за один день зробити необхідні справи та поїхати назад. Харківський 409-й також мав зручний розклад: 6.30 – відправлення з Лисичанська, 12.00 – у Харкові, о 22.00 – відправлення з Харкова, о 6-й ранку – в Лисичанську.

"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення

Скріншот поста (facebook.com/aleksandr.muratov.7)

На публікацію відреагували користувачі мережі:

"Це жарт?".

"Таке відчуття, що знову таки покращують для західної України, а не для Східної. Багато людей, приїжджаючи до Києва вранці, встигали вирішити свої питання впродовж дня і повернутися додому... Тепер жителям східних регіонів на ніч потрібно бронювати місця в готелі Києва і т.д. Просто жах! Кому потрібен такий потяг...".

"Наступне покращення - Лисичанськ-Київ через Кишинів і Пхеньян?".

"Бажаю якнайшвидшого повернення всіма улюбленого 15-годинного Київ-Лисичанск-Київ".

"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення"Укрзалізниця" скасувала два потяги до Лисичанська: в мережі висловили обурення

Скріншот коментарів (facebook.com/aleksandr.muratov.7)

Раніше повідомлялося, що новий поїзд "Укрзалізниці" сполученням Київ - Відень поламався по дорозі в Україну.