ua en ru

"Укрзалізниця" звільнила керівників вагонного депо через інтернет-публікацію про неробочий кондиціонер

"Укрзалізниця" звільнила керівників вагонного депо через інтернет-публікацію про неробочий кондиціонер Фото: Салон вагона (facebook.com/JSCUkrzaliznytsia)

Віце-прем'єр-міністр поскаржилась на відсутність повітря в поїзді

"Укрзалізниця" звільнила керівництво вагонного депо через несправність системи кондиціонування повітря в поїзді з Херсона до Києва. Таким чином залізничники відреагували на публікацію у соцмережі Facebook віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

"У вагоні № 12 поїзда № 297 кондиціонер не працював через незадовільну роботу ВАТ "Дніпровагонрембуд", з яким "Укрзалізниця" за результатами тендеру уклала угоду на виконання сервісних послуг з ремонту і підготовки до експлуатації систем кондиціонування повітря. Працівники ПАТ "Дніпровагонрембуд" відремонтували систему кондиціонування повітря в цьому вагоні 01-03.08.2017. На жаль, система кондиціонування вийшла з ладу вже під час першого рейсу: стався витік хладагента з системи кондиціонування повітря. Зараз цей вагон виключений зі складу поїзда, оформляються відповідні претензії до ПАТ "Дніпровагонрембуд". ПАТ "Укрзалізниця" спільно з філією "Пасажирська компанія" починає роботу з припинення дії укладеної угоди з ПАТ "Дніпровагонрембуд" як з виконавцем, який не зміг надати якісні послуги", - зазначили на сайті компанії.

За словами міністра, провідник від спеки втратив свідомість і на одній зі станцій довелося викликати "швидку допомогу". Однак в "Укрзалізниці" повідомили, що, за висновками медиків, він втратив свідомість через харчове отруєння і вже проходить лікування в житомирській лікарні.

При цьому в "Укрзалізниці" зазначили, що усвідомлюють свою відповідальність за ситуацію, що склалася.

"Після оперативного розгляду прийнято рішення про звільнення з займаних посад начальника, заступника начальника та головного інженера пасажирського вагонного депо Київ-Пасажирський", - сказано в повідомленні.

"Укрзалізниця" звільнила керівників вагонного депо через інтернет-публікацію про неробочий кондиціонер

Скріншот поста акаунта facebook.com/JSCUkrzaliznytsia

"Укрзалізниця" звільнила керівників вагонного депо через інтернет-публікацію про неробочий кондиціонер

Скріншот поста акаунта facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

До речі, у Києві вандали в масках заблокували і розмалювали електричку.