ru ua

Помер російський актор, зірка серіалу "Вороніни"

Помер російський актор, зірка серіалу "Вороніни" Фото: (wikimedia.org)

Актор отримав популярність завдяки проекту "33 квадратних метри", знявся в серіалах "Кадети" та "Глухар"

У Москві помер відомий російський актор Сергій Таланов, який став відомий завдяки гумористичному проекту "33 квадратних метри", а також серіалу "Глухар". На момент смерті чоловікові було 57 років. Помер актор 28 серпня, проте стало відомо про його смерть тільки вчора. Про його смерть повідомляють російські ЗМІ.

Від чого помер актор не уточнюється. Відомо лише, що прощання відбулося 31 серпня в Москві.

Помер російський актор, зірка серіалу "Вороніни"

Фото: Сергій Таланов (facebook.com/Starhit)

Сергій Таланов народився в сім'ї дресирувальника Олександра Таланова. Він закінчив Московський авіаційний інститут, але обрав акторську професію. З 1986 по 1991 рік активно брав участь у КВК. У його амплуа в основному комічні ролі. На телебаченні він вперше з'явився в гумористичній передачі "Джентельмен-шоу".

Таланов отримав першу хвилю популярності після зйомок в таких відомих гумористичних проектах, як "33 квадратних метри", "Оба-на!". Також він був актором Театру клоунади Терези Дурової і Театру "Групи товаришів". Серед найбільш відомих серіалів, в яких він знімався, виділяють "Глухаря", "Кадетство", "Вороніни". Також він знімався у фільмі "Брестська фортеця".

Нагадаємо, що у Лос-Анджелесі відому голлівудську актрису застрелили поліцейські. Відомо, що жінка страждала психічними захворюваннями.

Раніше ми повідомляли про те, що помер знаменитий голлівудський продюсер.

Також ми писали, що помер знаменитий голлівудський продюсер.

Відео: (video.rbc.ua)