ru ua

Помер сценарист фільму, який отримав рекордну кількість "Оскарів"

Помер сценарист фільму, який отримав рекордну кількість "Оскарів" Фото: (pixabay.com)

"Кабаре" (Cabaret) 1966 року вважається кращим мюзиклом Джо Мастероффа

 

 

Нещодавно стало відомо про те, що автор лібрето до ряду бродвейських мюзиклів, американський письменник і сценарист Джо Мастерофф помер. Діяч культури помер на 99-му році життя в будинку престарілих Lillian Booth Actors Home в Нью-Джерсі. Про це повідомляє The New York Times.

Автор культового "Кабаре" (Cabaret) 1966 року помер на самоті, бо ніколи не був одружений і не мав дітей. Мастерофф зайнявся сценаріями вже після того, як воював. У 63-му склав лібретто до мюзиклу "Вона любить мене", отримавши номінацію на премію "Тоні". П'єса ця екранізувалась двічі - у 78-му BBC, у постановці Майкла Сімпсона ("Чисто англійське вбивство"), і у 2016-му - Девідом Хорном ("Віктор - Вікторія").

Помер сценарист фільму, який отримав рекордну кількість "Оскарів"

Фото: Джо Мастерофф (CreditWalter McBride/WireImage, via Getty Images)

Піком кар'єри сценариста залишилося "Кабаре", за яке Мастерофф взяв "Тоні" в номінації "Кращий мюзикл". У 72-му Боб Фосс зняв двогодинну кіноверсію постановки - з Лайзою Міннеллі у головній ролі. Фільм узяв вісім "Оскарів", сім премій BAFTA і три "Золотих глобуси".

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про смерть легенди блюзу. Артист помер через ускладнення після інсульту, який стався в 2003 році.

До цього ми повідомляли, що нещодавно помер відомий український кінорежисер.

Ми також писали, що помер видатний український поет.

Відео: (video.rbc.ua)