ru ua

Померла медсестра, яка рятувала тернопільських артилеристів

Померла медсестра, яка рятувала тернопільських артилеристів Фото: Ірина Сивопляс (facebook.com/1mobilehospital)

Жінка брала участь в кардіокринінгах в Луганській області

Померла медсестра Ірина Сивопляс з Допропілля, якій було всього лише 42 роки. Про це повідомили на сторінці "Першого мобільного добровільного шпиталю" у Facebook. Жінка допомагала лікувати до 100 бійців в день і була дуже віддана своїй справі.

"Страшна втрата. Не можу повірити. Наша Ірина Сивопляс, медсестра з Добропілля Донецької області, від якої йшов якийсь світ зсередини і тепло. Яка кілька місяців прожила і пропрацювала в підземному медпункті-бліндажі неподалік Сіверського Дінця, рятуючи артилеристів 44-ки. Яка об'їздила з нами містечка та села Хмельниччини, обстежуючи до 100 пацієнтів в день. Яка активно брала участь у кардиокринингах на звільненій Луганщині. Яка відкривала наш медпункт на КПВВ Маріїнка ...Вона трохи не дотягла до 43-ох. Згоріла. Не витримала. Пішла слідом за своїм чоловіком, якого любила шалено", - написали на сторінці.

alt

Скріншот (facebook.com/1mobilehospital)

Лікар-терапевт Ірина Глиняна написала пост, в якому виразила слова співчуття з приводу втрати. За словами медика, Ірина була дуже чуйною, доброзичливою людиною, дуже дбала про своїх пацієнтів. Вона пройшла випробування війною і боролася зі своєю важкою хворобою.

alt

Скріншот (facebook.com/lyudmila.glinyanaya)

Читайте також у мережі показали фото вокзалу в окупованому Донецьку.