ua en ru

"Урок любителям "російського світу": журналіст розповів, як бойовики "кинули" підприємців

"Урок любителям "російського світу": журналіст розповів, як бойовики "кинули" підприємців Фото (facebook.com-AtlantDonbass)

Він здивувався, що бойовики не змогли налагодити роботу такого простого бізнесу, як мережа магазинів

Бойовики "ЛНР" в окупованому Луганську не змогли налагодити поставку товарів у супермаркети, захоплені в торгової марки "АТБ". Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, мережа супермаркетів "Народний" (колишні "АТБ") в Луганську "кинула" постачальників і не повернула їм півмільйона рублів за поставлені товари.

"Якесь ТОВ "Бізнес-лідер", який вирішив співпрацювати з вкрадених в українського власника магазинами, тепер домагається повернення заборгованості і пише ватажкові "ЛНР" Пасічнику чолобитні з проханнями повернути гроші. Обіцяють звернутися за допомогою до Путіна, якщо Пасічник їм нічого не віддасть. Цікаво, чому до Путіна? Його ж "там немає". Або коли справа стосується грошей, то все-таки з'ясовується, що є?" – пише Казанський.

"Урок любителям "російського світу": журналіст розповів, як бойовики "кинули" підприємців

Фото facebook.com/den.kazansky

Журналіст звернув увагу, що люди, які вважали, що можна поставляти товари злодіїв і мародерів, тепер щиро здивовані, що злодії їх обдурили.

"Хто б міг подумати, що люди, які відбирають чуже майно, не розплатяться. Тепер злодіям на повному серйозі пишуть листи з проханням про "захист законних інтересів". І загрожують поскаржитися самому головному вождеві всіх злодіїв і мародерів. у Москву. Ну так, Володимир Володимирович не знає, що в Луганську вже чотири роки прийнято красти і віджимати. Ахахаха. Ще один урок всім любителям "російського світу". Так буде завжди і скрізь, куди прийдуть "визволителі", - зазначив він.

Казанський здивувався, що в Луганську бойовики не змогли нормально налагодити роботу навіть такого простого бізнесу, як мережа магазинів.

"Адже не знадобилося навіть ніяких вкладень. Просто захопили працює мережа АТБ, змінили вивіску і стали торгувати далі. Що може бути простіше? Ні, навіть це у них розвалилося. По всій області тепер стоять занедбані супермаркети. Що вже говорити про більш складних виробництвах", - резюмував Денис.

"Урок любителям "російського світу": журналіст розповів, як бойовики "кинули" підприємців

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Раніше повідомлялося, що в аннексированном Криму розвалюється Керченський міст (фото).

Термінова новина за 23 квітня