ua en ru

Урок Василькова: у Київській області вирішили перебудовувати не школи, а систему освіти

Урок Василькова: у Київській області вирішили перебудовувати не школи, а систему освіти Фото: Інноваційна школа в с. Путрівка (facebook.com)

У регіоні зробили важливий висновок з обвалення фасаду школи №6 у Василькові

У Київській області закінчується моніторинг технічного стану середніх шкіл, який був спровокований обваленням фасадної стіни школи №6 міста Василькова (відбулося 11 жовтня).

Як повідомляє Сьогодні, перевірки пройшли по всім 1190 школам області, залишилися лише питання до потенційно небезпечних семи шкіл того ж Василькова.

Що ж стосується учнів школи №6, то й досі їх розподіляють по іншим навчальним закладам. Розглядається варіант часткового переведення учнів у Васильківську школу-інтернат, де діти зможуть вчитися в порожніх спальних приміщеннях. Їх планують переробити під навчальні класи.

А тим часом влада Київської області анонсувала будівництво нових сучасних шкіл, за зразок для яких буде взята школа в селі Путрівка (Васильківський район). Крім капітального ремонту будівлі, у школі повністю змінили методику навчання – їх вчать працювати в команді, виділяти пріоритети, мислити критично і позитивно. Для цього вчителі пройшли спеціальні курси в рамках інноваційного проекту з реформування шкільної освіти (НОП).

Як повідомлялося, розбір завалів на місці обвалення стіни васильківської школи був завершений ще 12 жовтня 2016 року, однак рішення про те, що робити з будівлею тепер, поки не прийнято. Розглядаються варіанти знесення зі зведенням на цьому місці нової школи, і реконструкції старої будівлі.

А тим часом в мережі розповіли про одну з найкращих систем освіти у світі.