ua en ru

"Умов вдома не було": Стелла Захарова розповіла про складні тренування чемпіона Абраменко

"Умов вдома не було": Стелла Захарова розповіла про складні тренування чемпіона Абраменко Фото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

Стелла Захарова висловила захоплення талантом українського спортсмена

Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, який завоював "золото" для України на Олімпіаді 2018, повинен отримати максимальну підтримку від держави. Таку думку в ексклюзивному интервью для Styler висловила титулована українська спортсменка і тренер Стелла Захарова.

На думку Захарової, через поганий стан спорту в Україні у нас на Олімпіаді 2018 взагалі могло не бути медалей, якщо б не колосальна праця спортсменів.

Олександр Абраменко став олімпійським чемпіоном у лижній акробатиці –фрістайлі.

"Молоді талановиті люди працюють і приносять Україні медалі, незважаючи ні на що. Абраменко – це ж талантище!", - сказала Стелла Захарова.

"Умов вдома не було": Стелла Захарова розповіла про складні тренування чемпіона АбраменкоФото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

Спортсменка підкреслює: "золото", яке завоював українець Олександр Абраменко - це заслужена медаль спортсмена, а не тих чиновників, які з ним фотографуються.

"Абраменко - дуже талановитий хлопець, який тренувався за кордоном, Тому що умов у нього вдома не було! Але він приніс олімпійську медаль для України, а не для іншої країни! І тепер держава повинна максимально допомагати таким, як він. Адже часто буває так, що в підготовку спортсмени вкладають свої гроші, щоб потім завоювати медаль. Знаходять спонсорів, батьки дуже допомагають", - підкреслює вона.

Нагадаємо, раніше Стелла Захарова розповіла про поганий стан спорту в Україні.

Також стало відомо, що наречена олімпійського чемпіона виступає за Росію.