ua en ru

"Почув удар - отямився вже на асфальті": потерпілий вперше розповів моторошні деталі ДТП у Харкові

"Почув удар - отямився вже на асфальті": потерпілий вперше розповів моторошні деталі ДТП у Харкові Фото: ДТП у Харкові (УНІАН)

Чоловік отримав серйозну травму після наїзду Lexus на тротуарі

Один з постраждалих у ДТП у Харкові 23-річний Юрій Неудачин вперше розповів журналістам про момент трагедії. Його свідоцтва опублікували KHARKIV Today.

"Півроку тому я переїхав до Харкова з Криму. Займався орендою нерухомості. В той день я майже підійшов до пішохідного переходу, почув удар, підняв голову і побачив, що на мене летить машина. Отямився вже на асфальті. А далі – все як у тумані, адже я ще отримав сильний удар по голові. Коли я отямився, було моторошно: багато людей лежали на землі, багато крові на асфальті. Я пролежав без свідомості, думаю, недовго, але здавалося, що минула ціла вічність", - говорить Неудачин.

"Почув удар - отямився вже на асфальті": потерпілий вперше розповів моторошні деталі ДТП у Харкові

Фото: Юрій Неудачин (2day.kh.ua)

Чоловіка прооперували в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка в Харкові. Йому належить тривала реабілітації після перелому ноги.

"Операція пройшла успішно, але немає стовідсоткової гарантії, що я буду повноцінно ходити, що не буде ніяких труднощів. Сподіваюся на краще. Ця кістка дуже важко гоїться: три місяці в гіпсі, а потім заново ходити, невідомо, скільки ще доведеться кульгати", — сказав потерпілий.

Юрій також заявив, що його адвокат вже веде переговори з батьками Олени Зайцевої, які запропонували потерпілому допомогу

"З нами вже зв'язувалися, але особисто не зустрічалися. Як би не склалася ситуація, нога у мене здорової вже не стане. Адвокат веде переговори з приводу допомоги. Відмовлятися від неї не бачу сенсу", — каже чоловік.

Нагадаємо, що в результаті смертельного ДТП в Харкові загинули шість осіб. Автомобіль протаранив людей на тротуарі в той час, коли вони чекали біля пішохідного переходу.

Зазначимо, що стали відомі трагічні подробиці про жертву ДТП в Харкові.