ru ua

Потопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в Росії

Потопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в Росії Фото: Мурманськ (me-frai.livejournal.com)

Блогер показав, як виглядає Мурманськ

Відомий російський блогер Ілля Варламов побував у місті Мурманськ і показав на фото його сумний і зруйнований стан. Знімки він опублікував у своєму ЖЖ. Він називає це місто депресивним і страшним.

"Мурманськ – моє найбільше розчарування останнього часу. Не сказати, що це найстрашніше місто Росії – бачили ми міста і гірше – але, мабуть, у мене були завищені очікування. Але реальність виявилася куди суворіше. Мурманськ я застав брудним і сірим. Чайки, гниючі відходи, розбиті і кинуті машини у дворах. Відсутність тротуарів і скільки-небудь комфортних місць для прогулянок. Мурманськ більше нагадує не Місто-Герой, а місто-депресію, декорації до фільмів Балабанова. І весь час мучить питання, як же там люди виживають. А вони не виживають. Вони вимирають і звалюють скоріше", - написав Варламов.

Потопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїФото: Мурманськ очима Варламова (varlamov.ru)

Російський блогер називає Мурманськ гетто і радить тікати звідси.

"Сам місто при цьому потопає у смітті. Комунальне господарство розвалене, міський транспорт розвалений, народ біжить", - зазначив Варламов.


Потопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в РосіїПотопає у смітті: в мережі показали "найстрашніше" місто в Росії

Фото: Мурманськ потопає у смітті (varlamov.ru)

Читайте також у мережі розповіли про російських туристах, які приїхали відпочивати в окупований Крим.

Хайп-таксі #15: сортируете ви вдома сміття (фото: РБК-Україна)