ru ua

"Жахатися і ридати": російська журналістка висміяла виборчу кампанію Путіна

"Жахатися і ридати": російська журналістка висміяла виборчу кампанію Путіна Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Росіянам порадили витягати з передвиборної кампанії задоволення "хоча б у вигляді емоцій"

Російський журналіст Олена Риковцева висловилася про виборчу кампанію президента Росії Володимира Путіна. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Кошмар. Якийсь кошмар. На нас тепер звалили тонни. Кілотонни. Мегатонни. Зустрічей Путіна зі всякого роду народом. Не встигла подивитися, як дивилися в рот Путіну головні редактори всіх головних видань країни, як пішли чергові сюжети з черговими школярами, "авторами найкращих творів на тему "Росія, спрямована в майбутнє":

- Практика показала, що відсутність мами, батька, не робить дитину, потім молоду людину, потім дорослого повноцінним, - глибокодумно оголошує В. В. Путін цим школярам.

- Діти, давайте будемо дружними, давайте не будемо ображатися на батьків, коли вони змушують нас одягати теплі джинси восени, давайте їх цінувати, любити, тому що, якби не вони, ми б такого не досягли, і я б зараз з президентом своєї країни явно не розмовляла! - вигукує натхненна школярка", - написала Риковцева.

"- Все правильно, - схвально відповідає їй Путін. - Тільки значки ГТО з кишені дістаньте, прикріпіть сюди, на груди. Це те, чим можна і треба пишатися.

- Володимир Володимирович! Нам дуже часто вас ставлять у приклад як найбільш грамотну людину в країні з найбільш грамотно поставленим мовленням! - в екстазі звертається до нього інша школярка", - передала журналіст.

"Ми з моїм другом Олександром Осташко дійшли висновку, що треба витягати з цієї виборчої кампанії задоволення хоча б у вигляді емоцій. Розслаблятися і іржати. Жахатися і ридати. Залежить від типу особистості, до якого ви належите", - зазначила росіянка.

"Жахатися і ридати": російська журналістка висміяла виборчу кампанію Путіна

Скріншот поста (facebook.com/elena.rykovtseva)

До речі, лідер "Правого сектора" відповів Путіну на пропозицію передати військові кораблі з Криму.