ua en ru

"В цьому моя сила": Ляшко висловився про своїх виграші зі ставок на футбол

"В цьому моя сила": Ляшко висловився про своїх виграші зі ставок на футбол Колаж РБК-Україна

Депутат відмовився розповісти, як часто він грає в лотерею

"Головний радикал" України Олег Ляшко виграв в лотерею 571 тисячу гривень. Про це стало відомо з його декларації, яку нардеп вніс ці дані.

Політик заявив, що виграв ці гроші завдяки ставками на футбольні матчі. Він розповів, що ставив на "Шахтар" і "Ліверпуль".

За словами Ляшка, йому везе тому, що він любить людей і щиро до них відноситься. Політик зазначив, що робив все, як написано в українському законодавстві. Ляшко вважає, що саме в дотриманні законів полягає його сила. Також нардеп навів приклад американського політтехнолога Манафорта, якого у США звинувачують в отриманні незадекларованих коштів від Віктора Януковича в часи його президентства.

"Якщо когось жаба давить, то нехай самі спробують", - зазначив Олег Ляшко.

Депутат відмовився розповісти, як часто він грає в лотерею, мотивуючи, що це його особиста справа. Також політик сказав, що може надати всі необхідні документи та виписки з лотерей при необхідності правоохоронним органам. Він вважає, що виборцю буде достатньо декларації, де вказані ці кошти.

Відео: Олег Ляшко прокоментував виграш в лотерею (youtube.com/112Украина)

Нагадаємо, що у мережі з гумором відреагували на інформацію про те, що Олег Ляшко виграв в лотерею 571 тис. грн. У ролику, який називається "Олегу везе", пародист змінив текст відомої пісні 1969 року "Les Champs-Еlysеes" французького співака Джо Дассена. Відео починається з гумористичної аналогією типових радянських телепередач і словами "дивовижне - поруч".

Варто відзначити, що згідно з Податковим кодексом України діють наступні правила оподаткування виграшів у лотерею: 18% - відрахувань до державного бюджету України та 1,5% на потреби української армії.
Також у мережі згадали, як лотерейний везунчик Ляшко люто боровся з ігровими автоматами (відео).