ua en ru

"У славних сталінських традиціях": журналіст розповів про новий пропагандистський фільм РФ

"У славних сталінських традиціях": журналіст розповів про новий пропагандистський фільм РФ Фото: facebook.com/den.kazansky

У Росії зняли фільм, виходячи з якого "Кремль нічого не обіцяв Донбасу"

Журналіст і блогер Денис Казанський розповів про новий пропагандистський фільм, створений в Російській Федерації, в якому в черговий раз переписали історію. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"В РФ до четвертої річниці початку війни випустили черговий пропагандистський фільм під назвою "Русская весна. Начало". Глянув заради інтересу. Цікаво спостерігати за тим, як у них там в черговий раз переписується історія прямо на очах", - зазначив журналіст.

"Згадок про російських зачинщиків війни Бородая і Стрєлкова - нуль. Ніби й не було ніколи в Донбасі російських громадян. Не згадується і про проект "Новоросія", - підкреслив Казанський.

"Всі коментатори у фільмі - виключно громадяни України, які грали в 2014 році другорядні ролі. Слов'янськ коментує "народний мер" Пономарьов, Луганськ - Югослав (хто його тепер взагалі пам'ятає?) і Карякін. Всі підкреслено кажуть, що воювали не проти України, а за федералізацію, що є відвертою брехнею. Досить підняти будь-яке відео 2014 року, на якому зривають і топчуть українські прапори", - розповів блогер.

"Донецька з якоїсь причини у фільмі практично немає. Губарєва не показали жодного разу. Він тепер в РФ теж в числі неправильних героїв, яких не можна згадувати. Мабуть, тому що виступав за приєднання Донбасу до РФ і сильно топив за "Новоросію". У Кремлі тепер роблять вигляд, що нічого Донбасу не обіцяли і намагаються представити події 2014-го як суто внутрішній український конфлікт", - зазначив журналіст.

"У славних сталінських традиціях": журналіст розповів про новий пропагандистський фільм РФ

Фото: facebook.com/den.kazansky

"Коротше, все в славних сталінських традиціях, коли незручні події і неугодні люди зникали з фотографій і викреслювалися з газет, наче їх ніколи не було. З часом напевно взагалі будуть говорити що Бородая та Стрєлкова придумали укроЗМІ", - додав Казанський.

"У славних сталінських традиціях": журналіст розповів про новий пропагандистський фільм РФ

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Раніше журналіст пояснив різницю майданів в Україні та Вірменії.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією (відео: РБК-Україна)