ru ua

"На знак солідарності": український письменник закликав підтримати голодування Сенцова

"На знак солідарності": український письменник закликав підтримати голодування Сенцова Фото: Олег Сенцов (ru.wikipedia.org)

Зекономлені на їжі гроші він пропонує пожертвувати на благодійність

Відомий український письменник Андрій Любка закликав громадськість частково відмовитися від їжі на знак солідарності з політв'язнем, режисером і кримчанином Олегом Сенцовим. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні сьомий день голодування Олега Сенцова, яке він пообіцяв тримати "до кінця". В знак солідарності з ним, я вирішив сьогодні відмовитися від їжі. Закликаю вас також взяти участь – відмовитися від їжі на день, кілька годин, обіду або вечері", - сказав він.

За словами Любки, це буде навіть корисно для здоров'я, а зекономлені гроші можна буде відправити наблагодійність.

"Це ще й корисно для здоров'я. А гроші, які ви б витратили на похід у ресторан або приготування їжі, можна перерахувати на рахунок якоїсь суспільної організації, яка займається захистом політв'язнів, або ж написати комусь із них лист в рамках спеціальної компанії", - підкреслив він.

"На знак солідарності": український письменник закликав підтримати голодування Сенцова

Фото: скріншот поста (facebook.com/andriy.lyubka)

До речі, міністр закордонних справ України Павло Клімкін п'ятницю, 18 травня, на початку виступу на засіданні комітету міністрів Ради Європи прочитав лист "засудженого" Росією на 20 років у справі "кримських терористів" режисера Олега Сенцова. Про це повідомив Клімкін в Twitter.

В той же час постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба повідомив, що виступ Клімкін на міністерському засіданні почав з цитати: "я, Олег Сенцов, громадянин України...".

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)