ru ua

Вдова Вороненкова розповіла про погрози з Росії

Вдова Вороненкова розповіла про погрози з Росії Фото: Марія Максакова (facebook.com/maria.maksakova)

Марія Максакова заявила, що не проти стати українською Опрою Вінфрі

Оперна співачка Марія Максакова, вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який був убитий в центрі Києва, розповіла про прямі погрози з Росії. В інтерв'ю Телекритиці вона заявила, що незважаючи на це їй вистачить терпіння, щоб продовжувати свою діяльність.

Він відзначила, що не проти стати українською Опрою Уїнфрі та прийняла б пропозицію вести якусь телепрограму на одному з українських телеканалів.

"Якщо б так склалося, що від "Інтера" або "Плюсів" надійшла б пропозиція вести якусь програму, це дало б Росії чіткий сигнал того, що поїзд пішов", - зазначила Максакова.

"Адже якщо я маю майданчик для таких проявів, то, звичайно, втрачається сенс давати всілякі позивні звідти. Їм цікаво, скільки у Маші ще вистачить хребетного стовпа витримувати натиск, який виходить з їхнього боку", - заявила співачка.

"Зараз же вони взагалі перейшли до прямих погроз. "Максакова під прицілом", "План "Ліквідація" – такі передачі знімають. У них немає інших слів. Суто спецназівська термінологія щодо мене. Але мені особисто терпіння сто відсотків вистачить. Проекти, які я роблю, вони на багато років вперед. Ніхто не відкриває фонд, не їздить по регіонах, відшукуючи дітей, щоб через два місяці кудись звалити", - розповіла Максакова.

До речі, Максакова висунула нову версію вбивства екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова.