ru ua

Вічна пам'ять герою: журналіст розповів подробиці про загибель бійця АТО

Вічна пам'ять герою: журналіст розповів подробиці про загибель бійця АТО Фото: Боєць загинув на службі (pixabay.com/ru/users/kyasarin)

Військовослужбовець отримав смертельне поранення в голову

У ніч на середу, 8 листопада, на Донбасі загинув боєць АТО з 58-ї бригади Антон Мишко. Про трагедію повідомив журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Вічна пам'ять герою: журналіст розповів подробиці про загибель бійця АТО

Скріншот поста (facebook.com/andriy.tsaplienko)

"Антон Мишко, 58-а бригада. Сьогодні вночі його не стало. У складі зведеної групи він повинен був зупинити прохід ворожих диверсантів у сумнозвісній трійки луганських селищ. Сокольники, Пришиб, Жолобок - вони знову у всіх на вустах. Товариш Антона загинув на місці. Ще одного з пробитими наскрізь легкими доставили в лікарню. Антона не довезли. Важке поранення голови не залишало хлопцеві ніяких шансів", - розповів він.

Вічна пам'ять герою: журналіст розповів подробиці про загибель бійця АТО

Фото: Антон Мишко (facebook.com/andriy.tsaplienko)

"Завдання виконано. Ворог не пройшов. Але сьогодні за це заплачено дуже високу ціну. Або хтось досі вважає, що війна у нас закінчено?" - додав журналіст.

Нагадаємо, що історія про загиблого АТОшніке довела українців до сліз.

Бойові товариші часто називали Бодю повним ім'ям - Богдан Богданович. Між вибухами і втратами він багато часу проводив в молитвах і всього кілька днів не дожив до ротації з донецького аеропорту.

"Виродки вбили Бодю. Три роки тому, в ніч на 8 листопада 2014 року, в донецькому аеропорту зупинилося серце снайпера 79-ї аеромобільної бригади Богдана Здебської. Він був настільки кльовим і добрим, що жодна з заточених журналістських фраз не передасть всю повноту його людяності і любові до України", - розповіли бойові товариші АТОшніка.