"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність"

"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність"
Колаж РБК-Україна

"Люди продовжували скандалити, доводити до сліз продавців"

В російській Калузі власниця кількох продовольчих магазинів розповіла, що більше не буде роздавати пенсіонерам безкоштовний хліб. Причиною стала агресія і негатив з боку літніх людей. Про це повідомляє vest-news.ru.

"Ми навіть повісили оголошення про те, щоб пенсіонери приходили пізніше, що хліб дістанеться всім протягом дня. Але люди продовжували скандалити, доводити до сліз продавців, дзвонили з скаргами у відділ торгівлі в горуправу, заявляли, що ми крадемо хліб у пенсіонерів." - розповідає підприємець.

За її словами, акцію магазин був змушений припинити через неадекватність деяких особистостей.

"отримала негативний Досвід. До речі і потім ще довго приходили пенсіонери і лаялися, що ми позбавили їх хліба і що ми дуже погані люди. Раніше я б у таке повірити не могла. Але ось реальність виявилася жорстокою. Хотіли старим допомогти, вони ж вічно у нас ображені чимось, але в підсумку отримали ось таку", - додала підприємець.

Жінка вирішила, що замість роздачі хліба пенсіонерам буде перераховувати кошти в дитячий благодійний фонд.

У мережі вже відреагували на цю інформацію іронічною карикатурою.

"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність"Фото: Карикатура (facebook.com/oldLentach)

Нагадаємо, що у РФ пенсіонери дістають прострочені продукти з смітника.

Автор відео за кадром каже, що швидше за все літні люди очікують продукти, оскільки не можуть дозволити собі купити їх на маленьку пенсію. Він додає, що це ганьба держави.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся