ru ua

"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність"

"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність" Колаж РБК-Україна

"Люди продовжували скандалити, доводити до сліз продавців"

В російській Калузі власниця кількох продовольчих магазинів розповіла, що більше не буде роздавати пенсіонерам безкоштовний хліб. Причиною стала агресія і негатив з боку літніх людей. Про це повідомляє vest-news.ru.

"Ми навіть повісили оголошення про те, щоб пенсіонери приходили пізніше, що хліб дістанеться всім протягом дня. Але люди продовжували скандалити, доводити до сліз продавців, дзвонили з скаргами у відділ торгівлі в горуправу, заявляли, що ми крадемо хліб у пенсіонерів." - розповідає підприємець.

За її словами, акцію магазин був змушений припинити через неадекватність деяких особистостей.

"отримала негативний Досвід. До речі і потім ще довго приходили пенсіонери і лаялися, що ми позбавили їх хліба і що ми дуже погані люди. Раніше я б у таке повірити не могла. Але ось реальність виявилася жорстокою. Хотіли старим допомогти, вони ж вічно у нас ображені чимось, але в підсумку отримали ось таку", - додала підприємець.

Жінка вирішила, що замість роздачі хліба пенсіонерам буде перераховувати кошти в дитячий благодійний фонд.

У мережі вже відреагували на цю інформацію іронічною карикатурою.

"Вічно ображені чимось": у РФ пенсіонерів позбавили безкоштовного хліба через "неадекватність"Фото: Карикатура (facebook.com/oldLentach)

Нагадаємо, що у РФ пенсіонери дістають прострочені продукти з смітника.

Автор відео за кадром каже, що швидше за все літні люди очікують продукти, оскільки не можуть дозволити собі купити їх на маленьку пенсію. Він додає, що це ганьба держави.