ua en ru

Ведучу звільнили за неправильне паркування

Ведучу звільнили за неправильне паркування фото: Ліна Нерус (facebook.com/lina.nerus)

Ліна Нерус заперечує наїзд на співробітника велопатруля

Ведуча телеканалу NewsOne Ліна Нерус була звільнена керівництвом після інциденту з велополицией. Як виявилося, Нерус припаркувалася на зупинці громадського транспорту, прохання патрульного пересунути авто телеведуча проігнорувала. Після того, як авто Нерус було заблоковано, дівчина наїхала на поліцейського заднім ходом. Таку версію подій виклали у Facebook-спільноті "Київ оперативний".

Журналістка NewsOne TV збила патрульного поліцейського і на підмогу покликала чоловіка-СБУшника. На Сагайдачного 14, на остано...

Опубліковано Київ Оперативний 12 вересня 2016 р.

Ліна Нерус в коментарі ТСН розповіла свою версію події. За її словами, вона була готова переставити автомобіль, але патрульний сказав, що буде оформлювати протокол та викликати евакуатор. Нерус стверджує, що поліцейський вів себе грубо - погрожував, кинув свій велосипед на капот і намагався проникнути в автомобіль.

Ведуча розповіла, що провела в закритому автомобілі півтори години, а протокол був оформлений через прочинене вікно.

Нерус підкреслила, що коли вона вийшла з машини, їй скрутили руки, повалили на землю і одягли наручники.

Поліцаям дозволено всіляко порушувати закон, і, по якомусь праву-творити беззаконня. Нападати на громадян, особливо на л...

Опубліковано Lina Nerus 12 вересня 2016 р.

На місце події прибув чоловік телеведучої, він же і викликав співробітників прокуратури. Нерус не заперечує, що патрульного відвезли на машині швидкої допомоги. Сама ведуча також відправилася в лікарню, де зафіксувала пошкодження.

Керівництво каналу прийняло рішення звільнити Ліну Нерус. Ведуча звернулася в прокуратуру і збирається боротися за свою репутацію, доводити свою правоту.

до Речі, у Києві водій авто наїхав на "копа" після його зауваження.