ua en ru

Повернулися не всі: за день до обміну рідні двох полонених дізналися, що бойовики їх не віддадуть

Повернулися не всі: за день до обміну рідні двох полонених дізналися, що бойовики їх не віддадуть Фото: Зустріч полонених (РБК-Україна)

Дружини сподіваються на швидке повернення військовослужбовців

Бійці Третього полку спецпризначення Сергій Глондар і Олександр Кориньков, які знаходяться в полоні вже майже три роки, не повернулися до рідних. Про це повідомляє ТСН.

Відзначається, що вони завжди були першими в списках на обмін. Однак дворічна дочка спецназівця Аня Глондар, у якої в дитсадку було новорічне свято , все ще чекає, що її обійме тато.

Відео: Сім'ї полонених продовжують боротися за їхнє звільнення (YouTube/ТСН)

"Дізналася, що я їду в Київ - відразу почала плакати. Коли я приїхала вона мені каже: "мам, а що Дід Мороз нам подарунка не буде – тата?" Кажу: "ні, доць, не буде", і вона почала плакати", - розповіла дружина Сергія.

Зазначається, що надії на повернення Глондара були розбиті напередодні обміну. Родичів трьох військових покликали в адміністрацію президента і там повідомили, що їхніх рідних немає в списках.

"Вони завжди були першими в списку, але, на жаль, дива не сталося. Сказали нам, що, на жаль, їх не віддають. Причини конкретної нам не назвали. Не віддають...", - зазначила жінка.

Спеназівці Сергій Глондар і Олександр Кориньков опинилися в полоні у лютому 2015 – вони виводили колони української армії з Дебальцево і потрапили у ворожу засідку. З тих пір рідні військових, волонтери та небайдужі городяни борються за їхнє звільнення.

Сергій Глондар і Олександр Кориньков досі в Макіївській колонії. Дружини і сестра чоловіків сподіваються, що другий етап обміну, про який вже заговорили високопоставлені чиновники, буде вже скоро.

"Нам було важко... Але можу сказати одне: ми сповнені рішучості, сповнені надії. Наш президент обіцяв нам, що він зробить все для звільнення кадрових військових з полону. Він говорив про те, що Україна своїх не кидає і раз це слова президента, це його імідж і щиро сподіваємося на те, що він виконає свою обіцянку", - зазначила дружина військового.

Звільнені з полону військові, яких тримали в камерах разом з Сергієм Глондарем і Олександром Кориньковим, зателефонували їх рідним і повідомили, що хлопці мужньо тримаються і закликають своїх близьких не впадати у відчай і чекати швидкої зустрічі.

До речі, звільненим з полону бійцям необхідна допомога.