"Зіпсовані речі, спати неможливо": українців обурила "газова атака" у потязі "Укрзалізниці"

STYLERLIFE        15.11.2017 - 12:04
Фото: Поїзди (РБК-Україна)
Фото: Поїзди (РБК-Україна)

Деяким пасажирам знадобилася медична допомога

В поїзді Маріуполь-Київ людям довелося терпіти "газову атаку". Про це повідомляє ТСН.

Як тільки пасажири зайшли у вагон, відразу відчули запах фарби та ацетону. Коли в салоні включили опалення, перебувати там стало зовсім нестерпно.

"Запах фарби неможливий! Речі зіпсовані – рюкзак у фарбі! Спати неможливо", - скаржаться пасажири.

Як пояснили людям провідники, вагон як раз тільки відремонтували та поставили в рейс. ПО завершенні робіт вагон прсотоял всього два дні, а повинен був тиждень.

Один з пасажирів поїзда Дмитро Коробко розповів, що навіть недовга поїздка в смердючому вагоні закінчилася для нього швидкої, але перед госпіталізацією він викликав поліцію

"Патрульна поліція мене там вже зустріла на пероні, я відразу попросив їх, щоб вони отримали пояснення від провідника. Швидка допомога також під'їхала, лікар зробив укол, тому що у мене вже боліло горло дерло все всередині, голова боліла", - зазначив чоловік.

Відео: Пасажирам довелося терпіти запах ацетону і фарби (tsn.ua)

Пасажир написав листа до "Укрзалізниці", де розповів про все, що йому довелося пережити.

"Власне, моя головна вимога до "Укрзалізниці" – щоб мені письмово повідомили прізвище тієї скотиняки, яка віддала наказ посадити людей у цей газенваген. Я хочу знати, хто це був, я хочу потім притягнути його до кримінальної відповідальності", - пояснив потерпілий.

В "Укрзалізниці" стверджують, що комісія перед відправленням поїзда ніяких запахів не відчула. У компанії у всьому звинувачують температуру – мовляв, саме опалення спричинило випаровування і сморід. Але вагон в результаті з рейсу зняли.

"Запах почав відчуватися, коли піднялася температура. Заступник начальника депо з ремонту майстер з підготовки в рейс будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Ми оголосили їм догану", - зазначив заступник директора департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення Олександр Красноштан.

Раніше мережа шокували умови для пасажирів поїздами "Укрзалізниці".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top