ua en ru

"Зіпсовані речі, спати неможливо": українців обурила "газова атака" у потязі "Укрзалізниці"

"Зіпсовані речі, спати неможливо": українців обурила "газова атака" у потязі "Укрзалізниці" Фото: Поїзди (РБК-Україна)

Деяким пасажирам знадобилася медична допомога

В поїзді Маріуполь-Київ людям довелося терпіти "газову атаку". Про це повідомляє ТСН.

Як тільки пасажири зайшли у вагон, відразу відчули запах фарби та ацетону. Коли в салоні включили опалення, перебувати там стало зовсім нестерпно.

"Запах фарби неможливий! Речі зіпсовані – рюкзак у фарбі! Спати неможливо", - скаржаться пасажири.

Як пояснили людям провідники, вагон як раз тільки відремонтували та поставили в рейс. ПО завершенні робіт вагон прсотоял всього два дні, а повинен був тиждень.

Один з пасажирів поїзда Дмитро Коробко розповів, що навіть недовга поїздка в смердючому вагоні закінчилася для нього швидкої, але перед госпіталізацією він викликав поліцію

"Патрульна поліція мене там вже зустріла на пероні, я відразу попросив їх, щоб вони отримали пояснення від провідника. Швидка допомога також під'їхала, лікар зробив укол, тому що у мене вже боліло горло дерло все всередині, голова боліла", - зазначив чоловік.

Відео: Пасажирам довелося терпіти запах ацетону і фарби (tsn.ua)

Пасажир написав листа до "Укрзалізниці", де розповів про все, що йому довелося пережити.

"Власне, моя головна вимога до "Укрзалізниці" – щоб мені письмово повідомили прізвище тієї скотиняки, яка віддала наказ посадити людей у цей газенваген. Я хочу знати, хто це був, я хочу потім притягнути його до кримінальної відповідальності", - пояснив потерпілий.

В "Укрзалізниці" стверджують, що комісія перед відправленням поїзда ніяких запахів не відчула. У компанії у всьому звинувачують температуру – мовляв, саме опалення спричинило випаровування і сморід. Але вагон в результаті з рейсу зняли.

"Запах почав відчуватися, коли піднялася температура. Заступник начальника депо з ремонту майстер з підготовки в рейс будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Ми оголосили їм догану", - зазначив заступник директора департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення Олександр Красноштан.

Раніше мережа шокували умови для пасажирів поїздами "Укрзалізниці".